У Арцизі відбувся волейбольний турнір пам’яті вчителя Виноградівської школи Івана Волкова

12:12, 31 октября 2022

Учора, 30 жовтня, на базі спортивного залу Арцизької школи №4 відбувся черговий турнір Одеської дитячої південної ліги з волейболу серед дівчат. Його було присвячено пам’яті кандидата у майстри спорту, викладача вищої категорії, методиста з фізичної культури Виноградівської школи Івана Степановича Волкова.

Заявки на участь у змаганнях подали п’ять спортивних шкіл з Одеської області- Арцизька ДЮСШ, Саф’янівська ДЮСШ, Саратська ДЮСШ, Татарбунарська ДЮСШ, Суворівська ДЮСШ – та волейбольна команда «Балкани» (с. Зоря Саратської громади). Суддівство забезпечував тренер-викладач Арцизької ДЮСШ Віталій Мігов.

За результатами проведених ігор перше місце в турнірі зайняла волейбольна команда Арцизької ДЮСШ, друге – команда Суворівської ДЮСШ, третьою стала команда Татарбунарської ДЮСШ.

Переможці турніру були нагороджені пам’ятними кубками та медалями.

Організатор турніру тренер-викладач секції з волейболу Арцизької ДЮСШ Ольга Бончева висловлює вдячність усім колегам та батькам учасників змагань за підтримку, а Геннадію Терзі (ДТВ «Комсомолець») за надання солодощів для спортсменів.