У Білгород-Дністровському районі викрили черговий канал переправлення ухилянтів за кордон

, 11:25, 11 января 2023

Від 1500 до 3800 доларів США брали правопорушники з ухилянтів, яких консультували щодо втечі з України, супроводжували на своєму автомобілі до кордону з сусідньою державною, вказували подальший піший маршрут в обхід пунктів пропуску.

Викрили зловмисників у ході оперативно-розшукових заходів і негласних слідчих дій, – повідомили в поліції.

Так, трое жителів Одещини віком 24, 31 та 37 років з метою швидкого, але незаконного збагачення, вступили в змову і почали вишукувати в телефонних месенджерах чоловіків призовного віку, яким тимчасово обмежено право на виїзд з території України. Спільники пропонували громадянам платні послуги щодо переправлення до Республіки Молдови.

Зловмисники підшукали трьох ухилянтів з Одещини, Вінниччини та Івано-Франківщини. Кожного з них вони зустріли на ринку «Привоз», відвезли до кордону з Молдовою і, проконсультувавши з приводу порядку обходу блокпостів та прикордонних нарядів, вказали напрямок руху до державного кордону України. Там усіх їх поліцейські та прикордонники й затримали.

На місці у них вилучили 4300 доларів США, а під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання ще 10 300 доларів. Також були арештовані автомобілі, на яких спільники перевозили клієнтів.

Підозрюваних затримали в порядку статті 208 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо обрання їм запобіжного заходу.