У День захисників і захисниць на Одещині побралися понад 70 пар

12:31, 16 октября 2022

В Одеській області, за даними Міністерства юстиції України, у День захисників і захисниць 14 жовтня одружилася 71 закохана пара. 

“Попри війну, тривоги і сльози – сьогодні їхні очі світяться щастям і радістю, а їхні серця об’єднує вогник, що зветься Коханням”, – кажуть у Мін’юсті.

Всього в Україні цього дня одружилися понад 1300 пар.

Найбільше пар одружилосяу Києві та на Дніпропетровщині: 147 шлюбів зареєстрували в Дніпропетровській області, а у Києві – 142. Одеська область розташувалася на умовному четвертому місці, поступившись Львівщині (82 пари).

Загалом за перше півріччя 2022 року в Україні зареєстрували 102 318 шлюбів.

Крім того, за інформацією Військово-Морських Сил України, в Одеській області побралися двоє військовослужбовців. Аліна та Сергій познайомились під час проходження служби у одній з військових частин:

“Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України висловлює найтепліші побажання молодому подружжю та бажає міцного сімейного щастя. Кохання перемагає. Україна переможе! Слава Україні!”, – повідомляють у ВМС.

Влітку органи державної реєстрації актів цивільного стану в Одеській області зафіксували укладення 5 тисяч 414 шлюбів.

За три місяці з початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Одеській області зареєстрували 3 тисячі 861 шлюб.

У березні 2022 року Кабінет міністрів спростив укладення шлюбів із військовослужбовцями за їхньої відсутності під час реєстрації шляхом подання заяви, засвідченої керівником.