У Придністров’ї після атаки росії на Одещину заявили про падіння уламків ракети

15:40, 25 сентября 2023

У Придністров’ї впали уламки ракети С-300 після ракетної атаки на Одеську область. Про це повідомляє  співголова Об’єднаної контрольної комісії (ОКК) з управління миротворчою операцією від невизнаного Придністров’я Олега Бєлякова.

За його словами, уламки ракети впали на території невизнаної республіки після ракетної атаки на Одеську область. Постраждалих і пошкоджень внаслідок інциденту немає.

“Бойова частина ракети увійшла в ґрунт, але не розірвалася. Питання буде обговорюватися в ОКК, оскільки Кіцкани належать до Зони безпеки”, – зауважив Бєляков.

Як розповіли у МВС Придністров’я, у селі Кіцкани жителі одного з будинків виявили на території присадибної ділянки уламки, імовірно, ракети ППО. На місце події направили слідчо-оперативну групу.

“Виявлену частину ракети вивчили на місці. За даними саперів, прямої небезпеки вона не становить”, – заявили в МВС Придністров’я.

Відомство закликало громадян не піддаватися паніці і запевнило, що “ситуація перебуває під контролем”.

Кишинів відправив військових спостерігачів із контингенту спільних миротворчих сил на місце падіння уламків ракети.

“Що стосується ймовірної ракети, виявленої в придністровському регіоні, то повідомляємо, що на місце події направлено військових спостерігачів зі складу спільних миротворчих сил. Походження об’єкта поки що не встановлено, а траєкторію його польоту не підтвердили незалежні джерела”, – заявили в уряді, запевнивши, що триматимуть громадян у курсі ситуації.