У зоні АТО загинув молодий герой із Сарати

10:21, 11 сентября 2017
герой з сарати кривиденко максим

У боротьбі з російським агресором Україна щодня втрачає своїх кращих синів. У неділю, 10 вересня, внаслідок обстрілу позицій сил АТО з міномета калібру 82-мм, неподалік м. Красногорівки Донецької області, наша країна втратила справжнього патріота – Кривиденко Максима Ігоровича, 1994 року народження із смт Сарата Одеської області.

Про те, яким був Максим, про що він мріяв, розповів у соцмережах його вчитель І. Дудуш.
«Ще зі шкільних років Максим мріяв стати військовим. Любив історію України, особливо військову її складову.
У 2012 році, одразу після закінчення школи, Максим вступив до лав Збройних сил України на строкову службу. Здавав екзамени екстерном, щоб встигнути на весняний призов.
Одразу після демобілізації восени 2013 року, за власними переконаннями поїхав на Євромайдан, був активним учасником Революції гідності до самого її кінця. З метою недопущення проведення російсько-терористичними угрупуваннями референдуму в АР Крим, разом з іншими українськими патріотами-добровольцями поїхав до півострова для підтримки проукраїнськи налаштованих мешканців регіону. Там був схоплений представниками ФСБ РФ, піддавався катуванням російської каральної машини, але не був зломлений, і вже у квітні 2014 року одним із перших добровільно пішов виконувати свій військовий обов’язок за мобілізацією. Військову службу проходив у складі 28-ї окремої механізованої бригади, гартувався у найгарячіших точках війни періоду 2014-2015 років. Був стрільцем, снайпером.
Після демобілізації та одразу після розташування на території смт Сарата військової частини підписав контракт на проходження військової служби.
У складі 2-ї роти з літа 2017 року захищав територіальну цілісність та державний суверенітет нашої країни на території Донецької області, біля м. Красногорівка».

За свою звитягу, безстрашність, патріотизм, незламну віру у світле майбутнє України, оборону її територіальної цілісності Максим Кривиденко був, є і лишатиметься назавжди в пам’яті жителів Саратщини справжнім Героєм України.