Україну накриє циклон Stephanie

10:42, 26 сентября 2022

Атмосферні фронти зумовлять у більшості областей періодичні дощі. Лише у південній частині понеділок буде сухим.

У понеділок, 26 вересня, Україна опиниться між двома атмосферними утвореннями – антициклоном Стефаном над східним Чорномор’ям та циклоном Стефанією над Скандинавією. Про це повідомила синоптик Наталія Діденко у Facebook.

“У понеділок, 26 вересня, атмосферні фронти зумовлять у більшості областей періодичні дощі. У південній частині понеділок буде сухим. Вітер в Україні очікується південно-західний, невеликий чи помірний”, – написала Діденко.

У південній частині України та на сході максимальна температура повітря сягатиме +19+24 градусів. На решті території протягом дня передбачається +13+18 градусів. У Києві 26 вересня буде хмарно, можливий дощ. Вдень стовпчики термометрів коливатимуться близько +13, +14 градусів.

“Наступного тижня дуже тепла погода, до +20+25, а іноді і до +27 градусів, очікується у південній частині України, на сході та місцями в центральних областях. На півночі та заході буде свіжіше, але без будь-яких відчутних холодів. А от дощі періодичні випадатимуть”, – зазначила синоптик.