В Арцизі стерилізували 100 безпритульних собак

09:18, 17 октября 2022

Протягом 10-ти днів в Арцизі працювала команда громадської організації «ЗООКОНТРОЛЬ», яка займалася стерилізацією та щепленням безпритульних тварин.

В рамках проєкту фахівці організації впродовж 10 днів проводили роботи зі стерилізації, щеплення та чіпування відловлених вуличних собак. Після 2-х днів перебування під наглядом спеціалістів їх випустили в міське середовище.
Про це повідомляє прес-служба Арцизької міської ради.
Кожного хвостатого пацієнта прочипували спеціальним ідентифікатором – мікрочипом, а також зареєстрували в електронній базі виконавця. Ця база в подальшому допоможе арцизським комунальникам чітко ідентифіковувати тварин, проводити облік популяції та контролювати щорічну дату повторної вакцинації тварин від сказу.
Із виловом собак допомагали та координували дії кінологів волонтери та місцеві зоозахисники.
Нагадаємо, в вересні Арцизьке КП “Благоустрій” підписало договір з харківською громадською організацією “Зооконтроль” на проведення стерилізації 100 безпритульних собак.

Фінансування робіт забезпечено бюджетом Арцизької міської ради в рамках прийнятої депутатами Арцизької міської ради програми з регулювання чисельності безпритульних тварин в громаді.