В Арцизькій громаді оголошено старт проведення благодійних заходів «Разом до Перемоги!»

16:22, 04 августа 2023

У серпні населені пункти Арцизької громади та місто Арциз відзначають знакові події в історії свого заснування. Однак замість традиційних свят цього року було вирішено організувати благодійні заходи, з метою збору коштів для військових.  

В рамках благодійного збору до днів заснування сіл та дня міста Арциз на площах, в музеях та виставкових залах, стадіонах і в парках, пройдуть тематичні заходи під гаслом “Разом до Перемоги”.

“Раніше, у ці святкові дні, ми традиційно проводили багато розважальних цікавих заходів, а святкування відбувалося у різних куточках населених пунктів. Проте вже другий рік в країні триває війна і постійно гинуть люди, тому ми не маємо права святкувати. Водночас на фронті воюють наші Захисники, яким потрібна наша допомога та підтримка. Саме тому ми вирішили організувати благодійні заходи, з користю для наших військових та все для скорішої Перемоги. Тому оголошуємо благодійний збір для наших воїнів”, – зазначив на свій сторінці Фейсбук Арцизький міський голова Сергій Парпуланський.

На зібрані кошти громада планує придбати тепловізори та дрони для воїнів-земляків, які зараз боронять Україну в гарячих точках.

Долучитися до збору та задонатити на ЗСУ можна буде під час проведення заходів у благодійні скриньки, або ж перевести кошти на благодійний рахунок.

Також голова громади додав, що на серпневій сесії міської ради буде розглянуто питання для виділення 2 мільйонів гривень на потреби ЗСУ. Крім того, працівники міської ради, її структурні підрозділи та працівники комунальних підприємств спрямують дводенний заробіток на підтримку наших воїнів.

“Запрошую підприємців громади зробити свій донат! Варіант можете обрати самостійно. Це може бути відсоток від вартості реалізованої або виробленої продукції, одноденний виторг або ваш варіант. Також звертаюсь до небайдужих мешканців громади з проханням не стояти осторонь та підтримати нашу ініціативу! Разом до Перемоги!” – додав Арцизький міський голова.