В Арцизі згадували про жахливу трагедію на Чорнобильській АЕС

09:49, 15 декабря 2017

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильської АЕС». Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

Саме 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.

В Арцизькому районі говорили про жахливу трагедію та вшановували учасників ліквідації наслідків аварії протягом тижня. В школах та бібліотеках проводилися пам’ятні заходи  та організовувалися виставки.

Так, в бібліотеці села Делень пройшла година пам’яті  «Поріс чорнобилем Чорнобиль — бідою нашою поріс». У бібліотеках міста організовані виставки літератури на теми: «Чорнобиль болить і досі»,  «Чорнобиль: трагедія, подвиг і пам’ять»,  «Чорнобиль: пожежа, яка не згасне», «Чорнобиль. Його забути не дозволяє майбутнє». 14 грудня у районній  дитячій бібліотеці проведено бесіду біля книжкової полиці «Чернобыль – быль, Чернобыль – боль».