В селі Кілійської громади чоловік намагався зарізати дружину і спалити будинок

16:32, 31 октября 2022

В селі Ліски Кілійської громади минулої ночі близько опівночі ледь не сталася трагедія в молодій сім’ї. Чоловік на побутовому ґрунті намагався вбити власну дружину, увіткнувши ножа їй в живіт, після чого облив будинок бензином і запалив.  

За попередніми даними, дружина від’їжджала по справах в інше село громади, а коли повернулася, побачила, що її чоловік вживав спиртне. Через це між подружжям виникла сварка, а алкоголь спровокував в чоловіка раптову агресію. Він схопив ніж і наніс матері своїх двох малолітніх дітей ножове поранення в живіт, після чого пішов до сараю, знайшов ємність з бензином, облив ним будівлю і подпалив…

На щастя, неподалечку знаходилася молодь, яка поспіла на допомогу та загасила вогонь, доки він не розповсюдився на будинок.

Жінку госпіталізували у Вилківську лікарню, де, зробивши низку аналізів, прийшли до висновку, що життєво важливі органи, на щастя, не постраждали. Зараз жінка почувається нормально.

А дебошира затримали поліцейські Кілійського відділення поліції – йому інкримінують замах на вбивство.

Зазначимо, в селі характеризують сім’ю, та зокрема чоловіка, позитивно. Кажуть, працьовитий, спокійний, але, коли вип’є зайвого, його несе…