В Татарбунарах поховають одного з трьох братів, які пішли добровольцями в ЗСУ

15:27, 27 июля 2022

В Татарбунарах у п’ятницю, 29 липня, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці будуть прощатися із загиблим на Півдні України 23-річним мешканцем міста, добровольцем ЗСУ, матросом окремого батальйону морської піхоти Валентином Половенком. Цю сумну звістку повідомили в Татарбунарській міській раді, інформує ІА  «Юг.Today».

Голова громадської організації «Асоціація жінок України», одеситка Наталія Делієва, яка добре знала Валентина, на своїй сторінці в Фейсбуці розповідає, що хлопець під час виконання бойового завдання в зоні проведення воєнних дій загинув ще 15 липня. Але, на жаль, загиблого бійця довго не вдавалося забрати з поля бою та поховати в рідному місті.

Громадська діячка згадує, що з Валентином вона познайомилась із самого початку війни. Він виділявся серед бійців батальйону неординарною зовнішністю, у нього була надзвичайно щира посмішка і дуже яскраві очі.

За її словами, хлопець був сиротою. Його мама померла дуже рано. Валентина та його двох братів виховувала бабуся і тітка. Усі троє пішли добровольцями в Збройні Сили України.

Колектив Татарбунарського професійно-технічного училища, випускником якого був загиблий воїн, теж приголомшений такою страшною новиною.

«Наш випускник, щирий, добрий, завжди усміхнений …. Йому назавжди 23 … Дотепер новина про смерть здається безглуздою помилкою! Неможливо це усвідомити! Війна росії проти України забрала і продовжує забирати життя багатьох захисників та цивільних.Адміністрація, педагогічний колектив, здобувачі освіти та випускники Татарбунарського ПТАУ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким нашого земляка – Героя України! Поділяємо ваше горе, сумуємо за втратою найкращих синів Батьківщини!Герої не вмирають! Світла і вічна пам’ять захиснику!», – написано в офіційному зверненні адміністрації навчального закладу.

Слід зазначити, що друзі та знайомі до останнього не вірили в загибель хлопця. Через соціальні мережі вони активно вишукували інформацію про нього. Бо ж на полі бою довго не знаходили його тіла, а тільки натрапили на жетон воїна, де вказувалися його група крові та особисті дані. До сьогоднішнього дня близькі та рідні мали хоч якусь надію, що він живий, бо в останнє він повідомляв, що перебуває десь під Миколаєвом. Але інформація про загибель хлопця, на жаль, офіційно підтвердилася.

Як зазначили в міський раді, прощання з Валентином Половенком відбудеться в п’ятницю, 29 липня, о 10:30 в храмі Успіння Пресвятої Богородиці міста Татарбунари.