Вихованці Арцизької ДЮСШ зайняли призові місця в турнірі на честь воїнів Сил спеціальних операцій

14:21, 25 сентября 2023

Спортсмени – вихованці Арцизької ДЮСШ Сергій Костєв та Софія Колєснік стали призерами на всеукраїнському турнірі із самбо на честь героїв Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Змагання відбулися 23 вересня у Києві. Участь у турнірі взяли понад 300 спортсменів з 16 регіонів країни віком від 12 до 18 років.

Учасникам було передано прапор з підписом головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного.
Про це повідомляє в.о. директора Арцизької ДЮСШ Сергій Лозанюк.
Організація турніру на честь героїв ССО стала можливою завдяки співпраці Національної федерації самбо України та Міністерства оборони України. Серед почесних гостей змагань — командири бойових бригад та військовослужбовці різних видів та родів ЗСУ: Сил Спеціальних операцій, Десантно-штурмових військ, Сухопутних військ, а також представники інших підрозділів Сил безпеки та оборони України.
Безпосередньо самі поєдинки відбувалися в трьох вікових категоріях: підлітки (12–14 років), кадети (14–16 років), юнаки і дівчата (16–18 років).
Пояси чемпіонів переможцям вручав командувач Сил спеціальних операцій генерал-майор Віктор Хоренко.
За результатами змагань представники Арцизької ДЮСШ вибороли такі призові місця: