Збірна України розгромно програла Шотландії у Лізі націй УЄФА

10:24, 22 сентября 2022

21 вересня збірна України зіграла матч Ліги націй УЄФА проти Шотландії на полі суперника у місті Глазго.

За всю гру команда Олександра Петракова жодного разу не пробила в отвір воріт Шотландії. В другій половині зустрічі господарі поля створили декілька чудових моментів, проте Анатолій Трубін рятував своїми сейвами ворота збірної України.

Після рикошету від голови Валерія Бондаря м’яч влучив у поперечину нашої національної команди всередині другого тайму. А на 70-й хвилині впевнений тиск Шотландії конвертувався у забитий гол: Джон Макгінн поцілив у нижній кут воріт Трубіна.

Через 10 хвилин британська команда забила ще раз: після кутового головою влучив у сітку воріт Ліндон Дайкс. І знову ж таки Дайкс на 87-й хвилині поставив крапку в поєдинку – 3:0.

Шотландія – Україна – 3:0

Голи: Макгінн (70), Дайкс (80, 87)

Шотландія: Гордон, Тірні (Тейлор, 86), Маккена, Хендрі, Мактоміней, Паттерсон (Хікі, 26), Крісті (Маклін, 85), Макгрегор, Макгінн, Армстронг (Фрейзер, 76), Адамс (Дайкс, 76)

Україна: Трубін, Михайличенко, Матвієнко, Бондар, Караваєв, Степаненко (Сидорчук, 46), Мудрик (Ігнатенко, 84), Малиновський, Піхальонок (Зубков, 83), Ярмоленко (Циганков, 68), Довбик (Яремчук, 67)

Шотландія – Україна: підсумки матчу

• У стартовому складі збірної України був лише один динамівець – Олександр Караваєв. Це трапилося вперше за останніх 27 матчів – востаннє в основі національної команди виходив лише один гравець “Динамо” у грі Ліги націй проти Німеччини 14 листопада 2020 року. Тоді місце в старті отримав Ілля Забарний.
  • Тепер у групі 1 дивізіону В після 4 турів наступне положення: Шотландія – 9 очок, Україна – 7, Ірландія – 4, Вірменія – 3.
  • 24 вересня наша збірна поїде в гості до Вірменії, а 27 числа у Польщі зіграє повторно проти Шотландії.