Зеленський поставив підпис під офіційною відмовою від переговорів з Путіним

12:29, 04 октября 2022

Президент України Володимир Зеленський офіційним документом підтвердив неможливість переговорів із російським президентом Володимиром Путіним. Своїм указом він ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони України від 30 вересня, де про це йдеться.

«Констатувати неможливість проведення переговорів з Президентом Російської Федерації В.Путіним», – заявляється у першому пункті рішення РНБО від 30 вересня.

Крім того, цим же документом узгоджено текст заявки на прискорений прийом України до НАТО, рекомендовано уряду розробити рекомендації щодо багаторівневої системи гарантій безпеки на основі багатосторонніх угод України, що, в свою чергу, дозволить забезпечити гарантоване відображення збройної агресії РФ, посилення військової підтримки України, розвиток ОПК та суттєве збільшення масштабів та обсягів індивідуальної та колективної підготовки українських військових.

Парламенту рекомендовано прискорити внесення змін до законодавства України для належного та іншого реагування на ескалацію РФ. Йдеться про конфіскацію активів російських бізнесменів на території України.