ЗНО: сьогодні відбулося тестування з англійської мови

15:07, 29 мая 2017
ЗНО-2017

Сьогодні, 29 травня, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) продовжилася проведенням тестування з англійської мови. У 2017 році для участі в тестуванні зареєстровалися 84 тисячі абітурієнтів.

Проведення тесту розпочалося об 11 годині, а на його виконання учасникам було відведено 120 хвилин.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови складався із 43 завдань чотирьох форм.

За вибором випускника результат виконання завдань №1-16 частини «Читання», №33-42 частини «Використання мови» та №43 частини «Письмо» може бути зарахований як державна підсумкова атестація з предмета, а результат всього тесту – під час прийому до вищих навчальних закладів України.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО з англійської мови, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 40 тестовим балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, дорівнює 56 тестовим балам.

Власне висловлення відповідно до запропонованої комунікативної ситуації (завдання №46) – останнє завдання тесту з предмета.

Нагадаємо: обробка сертифікаційних робіт та документів пунктів зовнішнього оцінювання з української мови і літератури повинна бути завершена не пізніше, ніж через 21 календарний день після проведення тестування; з англійської мови – 14.