Білгород-Дністровський: розважальне бібліотечне шоу «Масляниця від старого до малого»

16:19, 27 февраля 2017

Щорічно в останній тиждень перед Великим Постом українці святкують Масляну або Масляницю — одне з календарно-побутових свят, яке пов’язане з давнім народним звичаєм — проводами зими і зустріччю весни.

З нагоди цього свята у бібліотеці села Садове Білгород-Дністровського району відбулося розважальне бібліотечне шоу «Масляниця від старого до малого». Бібліотекар Молодець І. Л. познайомила присутніх із традиційною забавою на свято Масляної – «пеленання Колодія». Багато цікавого про зимове свято присутні дізналися з мультимедійної презентації «Історія та традиції Масляного тижня». А ще були сценки, конкурси, загадки и веселі розваги. Зокрема, читачі переносили «гарячу картоплю», перетягували канат, малювали сонячні промінчики, розв’язували цікаві задачі, жбурлялися «сніжками», переправлялись через трясовину, смакували «найкращий млинець», шукали «принцесу на горошині». До слова, усі чудово упоралися з усіма завданнями.

Свято Масляної у сільській бібліотеці закінчилося частуванням млинцями, запашними пиріжками та смачними варениками. А найцікавішим для дітей стало водіння хороводів навколо опудала зими та його спалювання.