Мешканець Білгорода-Дністровського відповідатиме в суді за заволодіння землею в курортній зоні

, 09:29, 30 июня 2022

Мешканця Білгород-Дністровського звинувачують у пособництві щодо використання підроблених документів та шахрайському заволодінні землею рекреаційного призначення. Обвинувальний акт Білгород-Дністровська окружна прокуратура скерувала до суду.

Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

Слідство з’ясувало, що чоловік спільно з інженером-землевпорядником протягом 2020-2021 років на підставі підробленої землевпорядної документації, до якої внесено недостовірну інформацію про наявність неіснуючих садових будинків, заволоділи земельними ділянками в курортній зоні селища Затока. Площа ділянок становить 0,069 га та 0,049 га, загальна вартість – майже 2 мільйони гривень.

Ділянки розташовані на території бази відпочинку «Гідротехнік», яка перебуває у власності Державного агентства водних ресурсів України та використовуються для відпочинку та оздоровлення населення.

Крім того, зазначені землі входять в склад екологічної мережі України.

Матеріали стосовно інженера-землевпорядника виділені в окреме провадження у зв’язку з його розшуком.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі СВ Білгород-Дністровського РВП ГУНП в Одеській області за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області.