Різдвяна феєрія у Білгород-Дністровській бібліотеці (ФОТО)

15:52, 17 января 2017

Щороку віруючі люди відзначають Різдвяні святки, дотримуючись відповідних звичаїв і традицій. Історично дні святок поділяються на чотири ключові дати: 6 січня – Надвечір’я Різдва, 7 січня – Різдво Христове, 14 січня – старий Новий рік і 19 січня – Водохреща. У цей час прийнято ходити в гості до рідних і близьких, відвідувати хрещених батьків і навіть незнайомих людей, в домівки яких приносять радість колядками та засіваннями з побажаннями добра, щастя й удачі в новому році.

Важливо, щоб традиції наших пращурів зберігалися й передавалися з покоління в покоління. Тому працівники Білгород-Дністровської центральної районної бібліотеки для дорослих запросили до себе гостей з метою ознайомити їх зі стародавніми слов’янськими різдвяними звичаями. Під час заходу бібліотекарі розповіли гостям про звичаї і традиції святкування січневих свят і дали змогу кожному присутньому поринути у святкову атмосферу.

Різдвяний настрій забезпечувала завідуюча відділом обслуговування Алла Кравченко та бібліотекар читальної зали Ірина Возна, які були ведучими заходу. Також перед гостями виступили вихованці Шабівської дитячої музичної школи: ансамбль юних гітаристів «Домісолька», зразковий ансамбль гітаристів «Торнадо», Чередник Ангеліна, молодша група хору, вокальний ансамбль «Консонанс», юні скрипалі Донік Кристина та Кольцова Уляна.

Гості бібліотеки залишились дуже задоволені та щиро вдячні організаторам заходу за чудове свято.

К. Ткаченко

img_3911 img_3912 img_3917 img_3920 img_3934