У Білгород-Дністровському відкривається гемодіалізне відділення

14:53, 31 мая 2017
гемодиализное отделение

В рамках Концепції розвитку охорони здоров’я Одеської області, за підтримки Fresenius Medical Care — світового лідера постачання продуктів та послуг для людей з хронічною нирковою недостатністю — 31 травня в місті Білгороді-Дністровському Одеської області відкривається гемодіалізне відділення. Воно обладнане шістьма гемодіалізними апаратами загального призначення та одним апаратом для надзвичайних ситуацій (гостра ниркова недостатність, інфекційні хвороби та як технічний резерв). Завдяки функціонуванню такого відділення 24 пацієнти з міста Білгород-Дністровський та Білгород-Дністровського району, Овідіопольського району та міста Чорноморська будуть забезпеченні безперебійною підтримкою життєдіяльності.

Відзначимо, що станом на 1 січня 2017 року в області на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу (252) та перитонеального діалізу (106) замісну ниркову терапію отримують 358 пацієнтів.

На сьогоднішній день заплановано відкриття гемодіалізних відділень у 4 районах області, що уможливлює надання пацієнтам з хворобами нирок спеціалізованої медичної допомоги в максимальному наближенні до місця проживання. Це особливо важливо, оскільки хворому необхідно тричі на тиждень проводити гемодіаліз.

В області гемодіалізна служба представлена 5 гемодіалізними відділеннями: в Одеській обласній клінічній лікарні (22 апарати), в Одеській міській лікарні №10 (20 апаратів), в Ізмаїльській (9 апаратів), Подільській (6 апаратів)та Арцизькій (4 апарати) лікарнях.

Джерело