У Тарутинському районі говорили про умови розвитку творчої дитини

16:09, 12 января 2018

У Тарутинському районі на базі районного відділу освіти  відбувся семінар для керівників шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів шкіл району з теми  «Умови розвитку творчої дитини», повідомляється на сайті Тарутинської РДА.

У роботі семінару взяли участь: методист РМК Кубишка Т. М. та керівники шкільних методичних об’єднань вчителів початкових класів шкіл району.

Кубишка Т. М. розповіла учасникам семінару про перспективи впровадження нового ЗУ «Про освіту», які окреслені Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Також, вона розкрила основні аспекти підходів у роботі з обдарованими учнями, та зазначила, що школа існує для того, щоб допомогти дитині розвинути в собі здібності до самореалізації, її потрібно не тільки навчити, а й створити умови, щоб дитина була готова до цієї складної й самостійної роботи .

Вчитель Березинського НВК Накай Н. М. ознайомила учасників семінару з теоретичною частиною у формі доповіді «Як підготувати ефективний урок», під час якої  поділилась досвідом роботи.

Наступним етапом була творча лабораторія, де керівники ШМО вчителів початкових класів шкіл району мали змогу прийняти участь у іграх та вправах: «Мікрофон», «Внутрішній діалог» , «Кути», «Ось як роблю я».

На заключному етапі роботи було проведено анкетування «Я – творча особистість».