В Білгород-Дністровському районі офіцер-прикордонник завітав до школи

16:40, 13 марта 2017
АТО

До Центральної районної бібліотеки для дорослих с. Шабо Білгород-Дністровського району завітав учасник АТО. Його радо зустрічали учні-старшокласники НВК школи-гімназії ім. Ярослава Мудрого і Шабівської ЗШ № 1.

Офіцер-прикордонник Вадим Закладний розповів школярам про свою юність, навчання у школі і мрію стати прикордонником, яку він виношував з дитячих років. Також Вадим Олексійович поділився спогадами про своє навчання та службу у Львівському загоні і участь в АТО, де з перших днів протистояння він уже був на заставі на кордоні з Російською Федерацією. З великим інтересом юнаки і дівчата слухали оповідь про переміщення російських військ і техніки по той бік кордону, про перші кулі, що їх загін прийняв на себе, і обстріли з «Градів» агресора, про оточення ворогом і вихід із нього.

Учні прислухалися до кожного слова, затамувавши подих, а після закінчення розповіді підходили до прикордонника, з повагою тисли руку, ставили питання бойовому офіцеру і цікавилися, де в Україні можна здобути таку героїчну професію.