Забули, чим треба займатись на своїх посадах, – Марченко про бійку мера та голови райради

, 08:25, 08 июля 2022

Глава Одеської ОВА припустив, що політики в області забули, чим треба займатись на своїх посадах. Мовиться про посадовців Білгород-Дністровського, які побились.

Максим Марченко під час вечірнього звернення прокоментував дії двох політиків, які вчинили бійку під час засідання районної ради в Білгород-Дністровському.

Доводити свою силу та сміливість під час війни треба на полі бою, вбиваючи ворогів. Така поведінка є неприйнятною ні для кого. Мабуть, забули чим треба займатися на своїх посадах, то я нагадаю і відповідна реакція обов’язково буде, – пообіцяв очільник Одеської ОВА.

Ввечері 7 липня ситуацію прокоментував міський голова Білгорода-Дністровського Віталій Граждан, який брав участь у бійці.

Мер міста озвучив звинувачення щодо голови районної ради Григорія Мельниченка. Мовляв, той пробував незаконно захопити приміщення місцевого шкірно-венерологічного диспансеру.

Ви мене обрали для того, щоб я відстоював ваші інтереси. Повірте я ні на хвилинку не сумніваюся, я робитиму це до кінця, – сказав Граждан.