Студенти Татарбунарського ПТАУ напередодні Дня українського козацтва змагалися у силі, спритності та винахідливості (фото)

16:17, 11 октября 2019

Напередодні трьох великих свят – Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови в Татарбунарській центральної бібліотеці для учнів ПТАУ було проведено історичні віражі «За Україну! За її волю!За честь! За славу! За народ!».

Під час заходу бібліотекарі ознайомили студентів з традиціями та видатними представниками козацької доби. Презентували присутнім книжкову виставку «Патріотизм. Воля. Мужність.», де було розміщено багато цікавої інформації, завдяки якій студенти мали змогу ознайомитися з історією козацтва.
Після перегляду відео «Бойове мистецтво» – байдужих не виявилося – адже мужність, звитяга, розум та героїзм козаків завжди вражали.

Захід пройшов жваво і весело, активними були усі. Гості свята обговорювали січові порядки, відповідали на запитання вікторини та розгадували загадки на кмітливість. А конкурсна частина свята змусила юнаків добряче попрацювати: дві команди, завзято змагалися у силі, спритності, та винахідливості, а за підсумками результатів перемогла дружба.