В Татарбунарах популяризують роль українського художнього слова (фото)

18:12, 07 августа 2019
Бібліомайданчик

Роль книги в житті людини важко переоцінити. Найбільш поширеним різновидом дозвілля громадян є перегляд телевізійних передач. Друге та третє місця за популярністю поділяють читання ЗМІ  та активність в соціальних мережах. На четвертому місці – слухання радіо. І лише на п’ятому місці – читання книжок.

З метою популяризації сучасного українського художнього слова, 7 серпня в центрі міста Татарбунари,  на  бібліомайданчику, під гаслом «Бібліотек@ без бар’єрів» працівники Татарбунарської центральної районної бібліотеки підготували та презентували  книжкову виставку «Сучасна українська література: модна, популярна, знана», де кожна зацікавлена людина могла ознайомитися з творчістю українських письменників, де представлені твори сучасних українських авторів, таких як Оксана Забужко, Марія Матіос, Люко Дашвар, Володимир Лис, Галина Вдовиченко, Василь Шкляр, Віктор Кокотюха, Світлана Галан, Любко Дереш, Сергій Жадан, Макс Кідрук, Кузьма Скрябін та інші.

«Сьогодні ми з радістю відмічаємо, що збільшився інтерес читачів до сучасної української книги. Читачам, хто віддає перевагу читанню книжок українською мовою, задавалося питання про те, які книги сучасних авторів вони би хотіли почитати. Читачі зазначили, що їх цікавить література різних жанрів. Відповідаючи на запитання, де вони брали книжки, які прочитали протягом останнього року, відповідають, що вони їх купили, позичили у друзів, скачували з Інтернету, взяли з домашньої бібліотеки, і в бібліотеці», –  розповіла бібліотекар відділу обслуговування Татарбунарської центральної районної бібліотеки Олена Ганська та відзначила, що в літературному огляді: «Обличчя сучасної української літератури», кожен мав можливість поговорити з бібліотекарем і поділитися своїми думками, відгуком про книгу, яка сподобалася.

Українська література сьогодні існує у вільному суспільстві, де кожен може писати і читати те, що йому подобається. В хвилинках читання: «Люби рідне!Читай українське» прочитавши цікавий альманах, далі обмірковуєш кожне слово, розкладаєш на полички думку автора, а потім складаєш в одне, так краще розуміється. Ці змішані почуття, відчуває кожен,  хто полюбляє проводити свій вільний час з книгою.

«Хай читання стане вам щоденною особистою потребою. Кращі твори сучасної літератури – для вас. Запрошуємо до книжкових полиць в нашу бібліотеку», – закликає бібліотекарка.