Вуличний бібліомайданчик п’ятий рік поспіль приваблює жителів міста Татарбунари (фото)

15:40, 07 июня 2019

Спеціалісти Татарбунарської районної бібліотеки завжди намагаються підтримати свого читача найкращими напрацюваннями, розширеними і поглибленими знаннями та простором для дозвілля. З цією метою вже п’яте літо поспіль дитяча та районна бібліотеки щосереди з 10.00 до 12.00 працюють в сквері біля пам’ятника Т.Г.Шевченку на «Бібліомайданчику».

Перша червнева середа  була присвячена  Всесвітньому дню навколишнього середовища, який запросив до себе читачів різного віку з різноманітними уподобаннями.”Світ навколо дитини – це світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою”, – говорив відомий український педагог і письменник Василь Сухомлинський. Заглиблюючись у цей світ, вбираючи його звуки, запахи, фарби, насолоджуючись гармонією, дитина вдосконалюється як особистість.

Для дітей бібліотечна галявина розпочалась з важливої теми ” Птахи – політ, музика й краса!” Бібліотекарі розповіли дітям про значення птахів в природі, які птахи живуть на території України та занесені до Червоної книги. Також школярі прийняли участь в майстер-класі “Пташка”.

Сьогодні екологічні проблеми входять до переліку найактуальніших і визначають рівень благополуччя як всієї світової цивілізації, так і кожної країни та міста зокрема. Бібліотекарі дуже  вдячні НПП «Тузлівські лимани» за світлини для  тематичної виставки «Ми люди поки є природа»,  на яких зображені яскраві краєвиди нашого краю. Користувачі бібліотеки та перехожі з цікавістю переглядали  ілюстрації, книги, журнали та буклети  представлені на виставці із фондів районної бібліотеки  по екології.