Жителям міста Татарбунари презентували книги, що читає весь світ (фото)

11:20, 25 июля 2019
Бібліомайданчик

На черговому бібліомайданчику 24 липня бібліотекарі районних книгозбірень представили мешканцям та гостям міста Татарбунари книги, якими поповнилися  бібліотечні фонди у 2018-2019 роках.

«Є два найбільших винаходи в історії людства: друкарство, що посадило нас за книги, і телебачення, що відірвало нас від них» ─ стверджував французький критик Жорж Елгоз. Згодом, з поширенням Інтернету і телебачення відійшло на другий план, не говорячи про книги. На жаль з усіма сучасними технологіями, комп’ютерними іграми, соціальними мережами, та іншими речами, читання книг стало не таким популярним, як це було раніше. Однак, можна стверджувати, що книги можуть бути неймовірно модними, відомими та цікавими.

Книжкова виставка «Світові бестселери», наводила на думку присутніх на майданчику городян, про те як приємно під час відпустки  відкрити улюблену книгу (або зовсім нову) і просто почитати, повільно перегортаючи сторінку за сторінкою, поринаючи в чарівний світ, вигаданий автором.

Під час огляду «Новинок літератури», присутні ознайомились з книгами, які поповнили бібліотечні полиці за останні два роки. Вони усі чекають на свого читача, щоб разом подорожувати в часі, знайомитися з цікавими людьми, починаючи від вигаданих супергероїв до реальних особистостей, розважатись, сміятись або плакати. Бібліотекарям дуже приємно, коли читач знаходить  свою улюблену книгу, яка змінює його життя назавжди, з якої отримує інформацію для роздумів, та збагачує свій внутрішній світ.

Кожна книга є унікальною та неповторною, має свою історію, свою родзинку та шарм. За допомогою книг ми відкриваємо для себе безліч інших світів, занурюємося в інші епохи, звичаї, культуру. Спеціалісти Татарбунарської бібліотеки дізнались про топ-10 найцікавіших книг та під час бесіди з перехожими рекламували ці  книги, запитуючи їх про книги  які були прочитані в останнє. Опитування дало змогу зрозуміти переважно яку літературу читають зараз люди та якому жанру й направленню віддають перевагу.

«Хочеться зазначити, що нові засоби інформації, це дуже добре, вони в деякій мірі  доповнюють книги, але замінити її, замінити спілкування з нею, її значення в житті людського суспільства вони не зможуть. Тож чекаємо на вас в наших книгозбірнях, де кожен читач різної вікової категорії з різними уподобаннями знайде для себе свою книгу», – відзначила бібліотекар відділу обслуговування Олена Ганська.