Татарбунарські школярі почали свідомо та активно реалізовувати себе та свої права у житті (фото)

12:08, 06 декабря 2019

5 грудня в медіа-залі центральної районної бібліотеки відбувся правовий брейн – ринг «Підліток та закон», організований працівниками бібліотеки,  бюро безоплатної  правової допомоги  та Центром  правосуддя в м. Татарбунари  для учнів  10 класів Татарбунарської загальноосвітньої школи ім. В.Тура приурочений Тижню права.

Метою організації та проведення заходу було ознайомлення юнаків із правами, що гарантуються законом, сприяння формуванню правового світогляду,  правової свідомості та формування активної позиції дітей щодо реалізації себе та своїх прав у житті.

Під час запитань та відповідей, школярі демонстрували добрі знання з правових відносин у суспільстві. За результатами гри можна зазначити, що дітей цікавить правознавство, вони орієнтуються у видах відповідальності та вміють визначати види порушення прав дитини у різних ситуаціях. Зустріч вийшла  змістовна та повчальна.

Після заходу учні мали змогу ознайомитися з правознавчою літературою на  виставці приуроченій  Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»,  «СТОП насильству!». Усі присутні  отримали підготовлені брошури «Булінг – це насильство!» та буклети «Безоплатна правова допомога».