Татарбунарський бібліомайданчик: містян познайомили з творчістю земляків, що дивують талантами та витонченістю своєї душі (фото)

14:16, 11 июля 2019
Бібліомайданчик

10 липня спеціалісти Татарбунарської центральної районної  бібліотеки запропонували своїм відвідувачам «озирнулися»  довкола, згадати  і побачити, яким чудовим є їх рідний край. Розкішна природа і багаті на таланти люди: письменники, художники, композитори, майстри декоративного мистецтва та багато інших оточують татарбунарців щодня.

З творчими  виданнями місцевих поетів-аматорів бібліотекарі ознайомили присутніх біля викладки книг «Мій край частина України». Кожен бажаючий мав змогу погортати сторінки книг з  віршами Галини Лисої, Валентина Гресь, Анатолія  Чиханцова, Яни Бричак, Ніни  Зеленянської, Євгенія Челишева, Лідії Серман. Їм доля подарувала талант і разом з тим поклала на їх плечі нелегкий обов’язок зробити всіх ще більш людяними, навчити  співчувати один одному та вірно  мислити.  Вони виховують кожним своїм твором, кожною думкою, словом,  передаючи частину свого натхнення, щоб люди здатні були творити добрі діла, підказують правильний шлях у пошуках щастя.

Під час бесіди «Люди, які звеличують наш край», були згадані почесні городяни міста: Борис Байлук, Михайло Плотний, Євгеній Кравченко, Катерина Кравець, Юлія Дем`яновську, Агафія Сивоконь.

За інформацією місцевих бібліотекарів, Борис Байлук – це самодіяльний артист оригінального жанру, фотограф, кінолог, народний умілець та просто чудова і гарна людина, яка залишила після себе дивовижні вироби  мистецтва. Михайло Плотний – це вчитель та журналіст, який виховав не одне молоде покоління  в дусі всеосяжної любові до історії рідного краю. Євгеній Кравченко – це  лікар-хірург, який  був самовідданий роботі, готовий прийти на терміновий виклик до хворого в будь-яку годину дня чи ночі та докладав максимум зусиль для одужання кожного пацієнта. Катерина Кравець та Юлія Дем`яновська – це громадські діячі та ветерани Другої Світової війни. Агафія Сивоконь – це людина, яка багато років присвятила пропаганді книги дітям та активний   громадський діяч. Під час бесіди  дорослі долучались до розмови згадуючи випадки з життя  про ту чи іншу людину, а діти дізнавались для себе багато нового та цікавого.

Бібліотекар відділу обслуговування Олена Ганська зазначає, що ми маємо щастя жити поруч з людьми, які здатні дивувати нас своїми талантами, небуденністю і витонченістю своєї душі. Вони є  носієм потужного заряду духовної енергії, яка здатна передавати краєзнавчі цінності від покоління до покоління, культивувати їх у людській душі.