Літній Татарбунарський бібліомайданчик на позитивній ноті закінчив свою роботу

11:53, 31 августа 2017
Татарбунарський бібліомайданчик

Слава України сягнула далеко за межі своїх кордонів не лише завдяки неперевершеній українській народній пісні, а й, у тому числі, яскравій самобутній творчості Павла Глазового. 30 серпня 2017 року відзначається 95 років від дня народження видатного майстра сатири й гумору.

Павло Глазовий – автор близько двох десятків книжок гумористичного жанру, 8 книжок для дітей. Окремими виданнями вийшли його поетичні збірки. Поет, який понад усе полюбляв гострий жарт, був щасливий від того, що пише для простих людей, передаючи смак неповторної народної душі, яка завжди жадала дотепного й смішного. Такі гумористичні твори доводять, що часом навіть серйозні проблеми можна сприймати з усмішкою. Читаючи вірші, байки поета, людина не тільки насолоджується гумором, вона замислюється над дуже вагомими речами.  Отаким по-справжньому непереможним є вплив гумору на людей.

30 серпня бібліотекарі Татарбунарської районної та дитячої бібліотек радо зустрічали своїх гостей на бібліомайданчику. Учора їх увага була прикута саме до творчості українських гумористів. Для мешканців міста була розгорнута книжкова виставка «Чарівники сміху» та проведено дайджест «Байкографія» П. Глазового. Більше того, кожен бажаючий мав змогу продекламувати улюблені гумористичні твори.

«Ми поставили перед собою завдання: тим, хто прийшов на наш бібліомайданчик у кепському настрої — підняти його, а відвідувачам у доброму гуморі – підтримати. І, на наш погляд, мети досягнуто. Ось таким позитивним та веселим був наш останній літній бібліомайданчик 2017 року», — відзначила бібліотекар районної бібліотеки Ірина Мазур.

Татарбунарський бібліомайданчик завершив свою роботу. Бібліотекарі вдячні усім його відвідувачам за активність, а у разі виникнення ідей щодо майбутніх майстер-класів чи тем бібліомайданчиків 2018 року запрошують поділитися ними, завітавши до районної бібліотеки.