Різнокольорове свято дитинства в Татарбунарах

19:52, 04 июня 2017

До Міжнародного дня захисту дітей у кожному куточку України продовжують проходити цікаві заходи, на яких ми з вами відчуваємо радість, бо діти – сенс життя, наша опора і надія, наше майбутнє.

«Веселка Планети Дитинства» – під такою назвою на центральній площі Татарбунар  пройшло чудове міське свято, організаторами якого були невтомні працівники культури та міської ради.

Свято Дитинства відкрив голова Татарбунарської міської ради Андрій Глущенко, вручив подарунки міським дитячим садочкам та Будинку дитячої та юнацької творчості, тепло привітав дітей з початком літніх канікул і побажав всім хлопцям і дівчатам, а також їхнім батькам здоров’я, щастя, гарного настрою і якомога більше позитивних емоцій.

Протягом травня районним центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проводився районний конкурс «Світ дитячої мрії». Сутність конкурсу полягала у започаткуванні створення сімейного фотоальбому нації , в якому буде розкрито світ дитячої мрії. Всі роботи учасників були представлені на фотовиставці на площі міста. Директор Татарбунарського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Яна Леонтьєва оголосила підсумки конкурсу та вручила подарунки переможцям.

Продовженням святкової програми стала театралізовано-розважальна програма «Веселка Планети Дитинства». В ході заходу юні глядачі не просто сиділи на місцях і насолоджувалися видовищем, а брали в ньому безпосередню участь. Яскраві костюми, цікавий реквізит і захоплюючий сюжет – все це з надлишком було присутнє в театралізованій ігровій програмі. Подорожуючи по веселці, глядачі побачили різнобарв’я фарб, жанрів, пісень, танців, які представили творчі самодіяльні колективи, солісти, аматори районного Будинку культури: хореографічний колектив «Імпульс» (кер. Ольга Лукіна та Людмила Кузнєцова), студія танцю «Dance world» (кер. Вікторія Павлова), вокальний колектив РБК «Радість» (кер. Наталя Друговіна), танцювальний колектив «Надія» та «Гергьовден (кер. Надія Гайдаржи), студія раннього творчого розвитку БДЮТ, солістки Дмитрівського Будинку культури, волонтер з Канади Меган Кефік-Гексі та неймовірні учасники молодіжного клубу «Молодіжка» (кер. Альбіна Айрапетян). Довгими оплесками діти не відпускали зі сцени героїв, що полюбилися за час виступу, – веселого Кляксу та запальну Красочку.

По закінченню концертної програми свято не закінчилося: герої разом з міською радою, службою у справах дітей райдержадміністрації, Центром соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді відвідали хворих дітей дитячого та інфекційного відділень, привітали їх зі святом Дитинства та вручили подарункові набори.

«Діти роблять наше життя цікавим, наповнюють його радістю і щастям. Тож і ми, дорослі, маємо робити все аби їх дитинство було щасливим і безхмарним», – відмітила в.о. директора РБК Альбіна Айрапетян.