Спеціалісти Татарбунарської центральної районної бібліотеки продовжують залучати молодь до своїх креативних заходів (фото)

16:01, 11 марта 2019

Проведення шевченківських днів на початку весни – це щорічна традиція літературознавців, освітян  та громадських діячів. Це  є традицією і Татарбунарської  центральної  районної  бібліотеки. Шевченківські дні в  бібліотеці завжди насичені цікавими культурно-мистецькими заходами. Та на цей раз бібліотекарі підійшли до справи різнопланово та креативно.

Напередодні відзначення  дня  народження українського поета і письменника  на центральній площі  біля пам’ятника Т.Г. Шевченка працівники районної бібліотеки вручали мешканцям та гостям міста листівки з величною постаттю Кобзаря та рядками його творів. Активну участь в літературній акції  прийняли  молоді люди – декламували  вірші, які  були присвячені художнику, прозаїку, етнографу.  До декламування творів Т.Г.Шевченка залучалися і мешканці та гості міста, звучали  поезії, поеми, балади, розповіді про життєвий шлях великого митця «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став!». Цього року в медіа центрі оформлено книжково-ілюстративну виставку,  яка висвітлює  життєвий та творчий шлях письменника. Викладки  презентували нові книги: «Україна Тараса Шевченка», «Збірка афоризмів із творів Т. Шевченка», «Думи мої…», «Тарасові Музи»,  що покликані виховувати любов і повагу до спадщини, яку залишив нам поет.

Працівники  районної  бібліотеки  зібрали  учнів  професійно-технічного  аграрного училища і всіх небайдужих до світлого Шевченкового слова на тематичному вечорі «Вічне і живе Шевченкове слово», під  час якого  звучали літературно-музичні композиції за творами Шевченка «По діброві вітер віє», демонструвались відео сюжети про життя Тараса Шевченка, документальна стрічка «Пам’ятники Тарасу Шевченку в Україні та світі». Також була представлена  власна  презентація, створена  бібліотекарями та активними читачами Татарбунарської  центральної  районної  бібліотеки під назвою «Нас єднає Шевченкове слово».

Актуальність його слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного  Кобзаря.