Студенти Татарбунарського ПТАУ вшанували пам’ять героїв Крут (фото)

17:53, 30 января 2019

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну  Україну.

Бій під Крутами – це героїчна й водночас трагічна подія. Вона знаменувала початок нової епохи національного пробудження  українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.  Визначально, що ця жертовна любов зародилася в серцях молодих людей – найкращих представників українського студентства.

До цієї пам’ятної дати  для  студентів Татарбунарського ПТАУ в центральній районній  бібліотеці   бібліотекарі провели  вечір-пам’яті «Мала історія… В ній стільки мужності і гіркоти». Під час заходу проведено  історичні паралелі між подіями початку 1918 року та реаліями сьогоднішнього дня, коли Україна знову змушена виборювати та захищати свою незалежність. З хвилюванням учасники заходу слухали вірші, присвячені героям Крут та знайомились з тематичною виставкою “Бої  під  Крутами”, що містить світлини та документальні матеріали про трагічну подію, яка мала місце в історії нашої держави.

Після перегляду тематичного відеоролику «Пам’ятаємо про Крути»  всі присутні дійшли  висновку:  не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.