Студенти Татарбунарського ПТАУ взяли участь у детективному квесті (фото)

16:38, 26 июня 2018
квест

День молоді, який щорічно відзначається в Україні в останню неділю червня, не пройшов і повз Татарбунарську центральну районну бібліотеку. Для того, щоб це свято запам’яталось юнацтву, працівники бібліотеки організували квест «Детективне «бібліоагенство».

Завданням квесту було розслідувати справу про викрадення ключа від читального залу. Розплутати цей «клубок» запросили студентів ПТАУ. На початку юнаків зібрали в холі бібліотеки, де ознайомили з умовами гри, тематичною  книжковою виставкою та листом від «загадкового злочинця», в якому був вказаний перший пункт призначення детективного розслідування. В кожному відділі районної бібліотеки їх чекали різноманітні завдання. В ході розслідування учасники відгадували літературних героїв за особливими прикметами; знаходили зайві слова в тексті та складали ключову фразу, яка вказувала на наступний  пункт призначення;  розшифровували таємні листи з «танцюючими чоловічками»; за допомогою лупи читали та відгадували загадки, проявивши при цьому свою кмітливість, спритність та увагу. За кожне  розв’язане  завдання юнаки отримували елемент пазлу, з якого наприкінці  розслідування склали картину. Ця картина мала вказати на місце, де знаходився ключ.

Так, за допомогою вирішення цілої низки логічних завдань «детективам із ПТАУ» вдалося розплутати цей «клубок» і відкрити читальний зал, в якому на них чекала солодка винагорода.