Татарбунари: «Бібліотек@  влітку без бар’єрів»

11:06, 08 июня 2017
библиотека

Літо – це відпустки, канікули, поїздки, зустрічі, враження… Але чи можна відпочити цікаво і з користю у рідному місті чи селі? Чим зайнятися? Що зробити для того, щоб діти та дорослі захоплююче провели  разом час?

Татарбунарська центральна районна бібліотека намагається завжди підтримати свого читача найкращими напрацюваннями та стати для користувача територією неформального спілкування, розширення і поглиблення знань та простором для дозвілля.

У першу літню середу татарбунарський «бібліомайданчик» запросив до себе читачів різного віку та з різноманітними уподобаннями. У книг та преси канікул не буває, вони «працюють» навіть у літню пору. І в цьому змогли переконатись мешканці та гості міста. Користувачі бібліотеки та перехожі з цікавістю переглядали книги тематичної виставки «Екологічна варта», на якій були представлені книги екологічної тематики з фондів районної бібліотеки.

За допомогою листівок «Нам із землею разом жити!» працівники бібліотеки намагалися донести до оточуючих інформацію про те, що кожен має усвідомити себе частинкою Землі, до роздумів над екологічними проблемами краю. А перехрестя думок «Заповідними містами Татарбунарщини» відправило присутніх в уявну подорож туристичними маршрутами Татарбунарського району. Після обміну враженнями гості заходу дійшли висновку, що у таких мальовничих куточках рідного краю варто побувати наяву, щоб насолодитись їхньою красою.

 «Родзинкою» майданчика став майстер-клас «Весняна квітка з паперу» з гофрованого матеріалу. Діти разом із дорослими виготовляли різні паперові вироби. Кожен з бажаючих проявив фантазію та творчу уяву. Варто відзначити, що змайстровані власноруч роботи зможуть прикрасити будь-яке робоче місце або оселю, дитячу вечірку або просто дружні посиденьки у колі найближчих людей.

«Бібліомайданчик» – це літній майданчик роботи бібліотеки щосереди з 10.00 до 12.00 години , де можна не тільки прочитати та дізнатись щось для себе нове, але й мандрувати, майструвати різні вироби, малювати, грати та багато іншого. Запрошуємо всіх, хто хоче просто відпочити та приємно провести час», – повідомила бібліотекар центральної бібліотеки Ганська О. Б.