Татарбунарська бібліотека поповнилася новими книгами (фото)

15:59, 03 августа 2017
татарбунарський бібліомайданчик

На початку цього року в Татарбунарську центральну районну бібліотеку надійшла велика кількість книг, безкоштовно наданих за державною програмою «Українська книга».

Що може бути приємніше для бібліотекаря, ніж запропонувати своїм користувачам нові книги? Адже кожне нове видання – це завжди непересічна подія, нове знайомство й приємне очікування свіжих вражень.

Тому на бібліомайданчику, який 2 серпня організували районні бібліотеки, була організована книжкова виставка «Увага! Нова книга!», на якій були представлені нові надходження літератури. Під час огляду виставки бібліотекарі розповіли її відвідувачам про різноманіття жанрової літератури, написаної сучасними українськими авторами, такими як Люко Дашвар, Марія Матіос, Любко Дереш, брати Капранови, Тарас Березовець, Євген Положий та іншими. Якраз така якісна теперішня українська література допомагає читачеві осягнути нюанси свого часу, адже інколи саме письменник має здатність та силу хоробро дивитися у вічі дійсності і не приховувати правду у своїх творах.

Нові видання завжди викликають у читачів жвавий інтерес, вони приваблюють новизною інформації, оригінальністю викладу, мають чудову поліграфію та сучасне дизайнерське оформлення. Тому працівники районних бібліотек Татарбунарщини запрошують усіх бажаючих погортати сторінки нових надходжень і обрати для себе книжку на власний смак.

А тим часом, поки дорослі оглядали виставку та знайомилися з новими книгами, бібліотекарі разом із малечею власноруч майстрували різноманітні вироби у техніці паперопластики. Відомо, що папір — універсальний і доступний матеріал, з якого, за бажанням, можна створити своїми руками, напевно, все, що завгодно.

Прийомів роботи з папером безліч. Приміром, паперопластика — це мистецтво художнього моделювання на площині об’ємних композицій або об’ємних скульптур, які створюються завдяки високій пластичності паперу, тобто легкому запам’ятовуванню форми. Це об’ємні вироби, створені у вигляді квітів, дерев, риб, тварин, птахів, плодів тощо. Цього разу бібліотекарі разом з малюками майстрували метеликів, адже вони вельми подобаються дітям. І тому зробити красивого, а найголовніше — свого паперового метелика заходилися багато дітей. Малеча швидко опанувала техніку, кожен показував бажання і творче натхнення.  Незабутнім лишився момент, коли діти тримали на долонях своїх метеликів, і на їхніх обличчях сяяли радісні посмішки.

Нагадаємо, бібліомайданчик працює по середах. Наступного тижня діток чекатимуть нові цікаві ігри та майстер-класи, а дорослі матимуть змогу насолодитися чарівними звуками поезії.