Татарбунарська бібліотека знову дивує своєю креативністю та змістовністю

14:22, 15 июня 2017

В кожну літню середу в Татарбунарах працює «Бібліомайданчик». І знову, в чергову середу, бібліотека дивує мешканців міста креативністю та змістовністю.

Є скарби,  заховані глибоко в землю,  а  є ті, що  зовсім  поруч,  на поверхні,  які передаються з покоління в покоління,  чаруючи людську душу.   До таких скарбів,  на  думку татарбунарських бібліотекарів,  належать і пам’ять роду,  і  його звичаї  та  традиції,  і  мамині вірші та колискові  пісні, і  батьківська хата, і  бабусина вишивка та багато іншого.  Велич  краю — в людях,  які тут живуть.  І  їхня  праця,  їхні  чудові  вироби  не  можуть  бути схованими від  людського  ока.  Тому  помилуватись дивовижними візерунками можна було біля виставки – експозиції  «Вишиті дивотвори  Татарбунарщини».  Експонати  із задоволенням надали користувачі  бібліотеки: Подгурська Р.Г.,  Павлюк Л.М.,  Башкова О.Г., Фадіна Л.Б.,  Дика Т.О. та інші. Під  час   майстер-класу «Голка – нитка – вишиванка»  майстриня  О. Башкова та працівники районної бібліотеки для дітей  Тимошенко А. та Слобожан Л. показали,  що  ручна вишивка – це копітка робота,  яка потребує терпіння,  пев­них знань і неабиякого бажання займатися цим руко­діллям.  Оволодівши потрібними навичками й уміннями, кожен зможе створювати неповторну красу, яка наповнить на­вколишнє життя затишком, любов’ю та гарним настроєм.  Приємно було спостерігати  як малеча старанно  власноруч вишивала стібок  за  стібком,  створюючи  перші візерунки на тканині.

У народі кажуть,  що поезія – це музика душі.   Про тих,  у кого  душа не байдужа до світу, до тривог його мешканців, кому неодмінно хочеться поділитись своїми думками і почуттями.  Про тих ,  хто дарує оточуючим тепло серця, добрий настрій ,  хто словом доносить до нас красу і велич рідного краю,  можна було дізнатись біля  книжкової виставки  місцевих літераторів  «Мій рідний край  –  частина України».  Дізнатися  про  письменників  Татарбунарщини,  які проживали й  сьогодні мешкають в  Татарбунарському  районі ,  можна було під час  бесіди та огляду літератури «Поети рідного краю».  Шанувальники поетичного слова мали змогу поринути у світ прекрасної,  чарівної поезії,  декламуючи вірші  В.Греся,  Г. Лисої, А.Чиханцова,  Я.Бричак,  Л. Серман,  Л.Павлюк.,  В.  Кіріяк та інших.

«Родзинкою»  вчорашнього «Бібліомайданчика»  стала виставка –  презентація  робіт художника В.І. Устименка.  В  тимчасовій  «міні-галереї»  були  представлені  картини,  які  написані  олією  на полотні. Основна ідея цієї виставки «Чим більше дивишся – тим більше бачиш».  Художник   намагався  показати красу звичайних речей,  які  нас  оточують.

Працівники районної бібліотеки запрошують усіх шанувальників  «Бібліомайданчика»  завітати до них наступної середи та отримати чергові  позитивні емоції.