Татарбунарські школярі написали листи до майбутніх нащадків (фото)

09:20, 11 мая 2018
Захід

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів.

Сьогодні з великою вдячністю і шаною люди згадують тих, що поклали свої голови в жорстоких боях. Рани війни озиваються в серцях дітей та онуків, дружин та матерів загиблих, які болять і досі.

В районному історико-краєзнавчому музеї було проведено гру-квест «Листи до рідних» з учнями 5 класу (вчитель Кулінська І.А.), метою якої було ознайомлення учнів з подіями Другої світової війни в Україні та на території   рідного краю, виховування почуття патріотизму, любові до своєї землі, усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв’язку поколінь.

Хлопчики та дівчатка, складаючи з частин цілі листи, дізнавались багато нової для них, цікавої інформації. А на останок написали листи-звернення до своїх майбутніх нащадків.

«…  Наші діти, бажаємо Вам мирного неба, щоб ви ніколи не відчували болю війни. Якщо вам потрібно буде захищати свою Батьківщину, то ви маєте бути хоробрими, чесними, сильними. Завжди пам’ятайте про тих, хто захищав нашу країну в далекому минулому. Бажаємо вам сильного духу і мирного неба».

«… Ми хочемо, щоб швидше закінчилася війна.  Щоб всі шанували один одного, та знали, що ми не просто люди, а захисники України. Бажаємо вам щастя щоб в ваших сім`ях панував мир і всі були здорові».