Татарбунарський бібліомайданчик: «Пам’яті загиблих будемо гідні» (фото)

10:44, 25 июня 2018
Бібліомайданчик

День 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії народу – Велика Вітчизняна, яка забрала життя мільйонів. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

До Дня скорботи та для вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності бібліотекарі Татарбунарської центральної районної бібліотеки організували роботу бібліомайданчика. Мешканцям та гостям міста роздавали інформаційні флаєри «Пам’ятаємо» та провели огляд художніх та ілюстративно–документальних видань, представлених на тематичній виставці «Хай живі пам’ятають та покоління знають». Під час огляду виставки бібліотекарі розповідали про основні етапи війни, а читачі ділилися спогадами про своїх родичів – учасників Другої світової війни.

Сьогодні серед нас вже мало тих, хто зі зброєю у руках захищав нашу країну —час невблаганний, і з кожним роком їх стає все менше. Та всі, хто здобував перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Найголовніше сьогодні — виховати у підростаючого покоління повагу до захисників нашої Батьківщини.