Татарбунарський бібліомайданчик: «Торбина сміху людям на втіху» (фото)

16:48, 12 июля 2018
бібліомайданчик

Український народний гумор завжди має своє неповторне забарвлення. Як відомо, щирий сміх, як і кожна щирість, ріднить людей. Тож і побутують сьогодні між українцями, де б вони не мешкали, анекдоти та жарти, бо наш народ жити без усмішки не вміє, і які б труднощі та лихоліття не зустрічалися на шляху, українці завжди встигають переповісти один одному щойно прочитану або почуту чи й придуману жартівливу історію.

11 липня працівники Татарбунарської центральної районної бібліотеки на бібліомайданчику, який мав промовисту назву «Торбина сміху людям на втіху», пропонували читачам ознайомитися з презентацією гумористичних видань, що містять жартівливі народні пісні, байки, співомовки, вірші класиків української літератури. Гарний настрій та веселий сміх подарували незабутні П. Глазовий, Г. Сковорода, І. Котляревський,  Г. Квітка-Основ’яненко, Є. Гребінка, Л. Боровиковський, Л. Глібов, М. Гоголь, С. Руданський, О. Вишня, О. Ковінька, Й. Годованець, С. Олійник, А. Косматенко. Читаючи їхні твори, людина не тільки усміхається, вона замислюється над дуже серйозними проблемами! Отаким  по-справжньому  непереможним  є вплив гумору на людей.

Цікавою родзинкою був розіграш лотереї «На дні глибокого сміху» з гуморесками, де кожен, хто брав участь – отримував  сюрприз. Найцікавішим моментом були розповіді свіжих жартів та забавних анекдотів від мешканців та гостей міста Татарбунари. А ще, всі, хто відвідав бібліомайданчик в цей день, отримали жартівливу листівку «Рецепт гарного настрою» виготовлену власноруч бібліотечними працівниками.