Татарбунарський район: інформаційні лабіринти сучасної бібліотеки (фото)

15:59, 19 сентября 2017
Татарбунари

Лист до редакції

В Татарбунарській центральній районній бібліотеці тривають бібліотечно – бібліографічні уроки. У понеділок, 18 вересня,  в заклад завітали учні  КЗ ТСШ  ім. В Тура. Зустріла молодь завідувачка відділу обслуговування Гажийська Н.В., яка розширила    поняття  «сучасна бібліотека».  Так, у читальній залі юнацтво ознайомилось з більш детальною інформацією про користування  бібліотекою  та  її  послуги, про  різноманітність книжкового фонду бібліотеки, принципи розміщення книжок на полицях, уміння  користуватися довідково-пошуковим апаратом  бібліотеки.

Під  час  розробки  бібліотечних уроків  ми  намагаємось, щоб вони були  цікавими  та доступними за змістом. Під час бесіди з учнями ми дійшли  висновку , що  упродовж усього життя людина звертається  до різних джерел  інформації   і  з кожним роком у всьому світі зростає  кількість друкованої  та віртуальної продукції.  Її  так багато, що навіть за все життя  не можна  буде перечитати та обробити , але прочитати все не можливо і не обов’язково.

Оновлюється освіта, вводяться нові програми навчання, але головним залишається вміння учнів вчитися  самостійно знаходити інформацію, оцінювати її, обробляти, аналізувати, використовувати та створювати якісно нову. В цьому ми, працівники відділу обслуговування,  завжди прийдемо на допомогу, навчимо орієнтуватись  в  інформаційному  потоці  та вибирати  те, що  найбільше цікавить нашого користувача.

Бібліотекар ЦБС Ганська О.Б.