Татарбунарський район на ниві служіння Істини і Закону (фото)

16:49, 29 июня 2017

28 червня – особлива дата для України. У цей день 1996 року була прийнята Конституція нашої держави. Вперше під куполом парламенту пролунав затверджений Конституцією гімн. Народні депутати урочисто внесли до зали синьо-жовтий державний прапор. Ухвалення Конституції стало найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло укріпленню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Напередодні  Дня Конституції працівники відділу обслуговування Татарбунарської центральної районної бібліотеки підготували та роздали мешканцям міста тематичні флаєри «Витоки українського правотворення», в яких зазначалося, що, згідно з Конституцією України, “людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю”.

Також для мешканців міста — пошановувачів поезії — був проведений поетичний нон-стоп «Про Україну з любов’ю». Кожен, хто мав бажання, читав вірші авторів, які залишили нам, нащадкам, свої одкровення – зізнання в любові до України в щирому поетичному слові. У кожному вірші Т.Г.Шевченка, Л.В.Костенко, Д.В. Павличка, В.М. Сосюри та інших авторів, які читали городяни, розкривалась краса і велич України, віра літераторів у нашу країну, наш народ.

Тож хочеться побажати усім нам бути гідними своїх предків, любити рідну землю так, як заповідав великий Тарас, зберегти її свободу, шанувати й поважати одне одного і власну гідність.