Татарбунарський район: Приморське святкувало День села

08:49, 31 мая 2017

Для багатьох День села – це чудовий привід зібратися разом, згадати тих, хто тут народився і зростав, послухати музичні композиції, подивитися виступи професійних артистів і власних діточок на сцені та потішитися з їхніх творчих успіхів. Зазвичай у такий день на свою малу батьківщину не лише сходяться, а й з’їжджаються люди з усіх куточків України. Це свято об’єднує людей різного віку − від малого до старого. І вітають земляків та гостей завжди щиро та гостинно.

Відсвяткувало свій День народження й село Приморське Татарбунарського району. У центрі з самого ранку панувала святкова атмосфера: лунала музика, а біля святково прикрашеного сільського клубу зібралося багато жителів та гостей, щоб усією дружною родиною відсвяткувати цю знаменну подію. А особливо радувала око непосидюча дітвора, адже саме вона, здорова, усміхнена і щаслива – наша надія і наше майбутнє.

Свято розпочалося з теплих сердечних слів. Щиро привітав присутніх та побажав всім мирного неба над головою, добра та достатку і впевненості у завтрашньому дні сільський голова Олег Чабаненко, який нагородив грамотами людей, які своєю працею зробили вагомий внесок в розвиток села.
Були присутні на святі й начальник відділу культури РДА Оксана Попова, в.о. директора РБК Альбіна Айрапетян, заступник директора з культурно-масової роботи Борис Вєлєв, які також привітати жителів села з їх святом.

Концерт, що проходив у сільському Будинку культури, вразив своїм масштабом, творчим задумом і насиченою програмою. Але це було очікувано, адже над сценарієм заходу працювала талановита досвідчена людина – Світлана Гриценко. Яскраві й самобутні творчі колективи Приморського краю завжди були окрасою аматорського мистецтва Татарбунарщини.
Ведучі урочистого концерту Людмила Карпенко та Юрій Колісніченко упродовж усієї програми згадували історію села, героїв АТО, земляків, воїнів-ветеранів, заслужених працівників державних служб.

Вокальний ансамбль «Приморська перлина» подарував глядачам справжній феєрверк гарного настрою та приємних вражень. Діє він при сільському БК вже п’ять років. Його засновником була Світлана Ткаченко. Упродовж років колектив набирав досвід, росло його творче надбання. В репертуар входить понад п’ятдесят творів на різну тематику, серед яких твори класиків та сучасних композиторів, українські народні пісні. А маленькі учасники хореографічного колективу «Дивограй» (кер. Наталя Жосан) переконали глядачів у сприятливому майбутньому мистецького життя Приморського. Загалом на сцені було представлено багато творчих номерів, один кращий за іншого, до того ж колективи представили їх на високому рівні.

Учасники концерту не лише подарували глядачам частинку своєї душі, а й отримали моральне задоволення від реакції публіки та схвальних відгуків.

Завідуюча сільським клубом Алла Гончаренко висловила щиру вдячність усім, хто долучився до проведення свята. Також слова подяки прозвучали від начальника відділу культури райдержадміністрації Оксани Попової.