У Татарбунарах діти здійснили подорож острівцями мрій (фото)

12:48, 04 июня 2018
Свято

У Міжнародний день захисту дітей, який є не лише веселим святом дитинства, а й нагадуванням суспільству про необхідність захищати права малечі, яка має рости щасливою, вчитися, займатися улюбленою справою і в майбутньому стати хорошими батьками та громадянами своєї країни, влаштовуються різні розважальні заходи.

Так, бібліотекарі Татарбунарської центральної районної бібліотеки долучилися до святкування Міжнародного дня захисту дітей, яке проходило у центрі міста. Діти охоче брали участь у пригодницькому круїзі «Острівцями дитячих мрій», де відвідували уявні острови та із задоволенням виконували різноманітні завдання: разом співали пісень, танцювали, складали пазл за картинкою, шукали пару героям з мультфільмів та казок, за допомогою запитань відгадували «Хто я?», придумували закінчення прислів’ям та приказкам. Як нагороду за вдало виконане завдання хлопці та дівчата отримували наліпку-відмітку на карті круїзу.

Загалом усі учасники та організатори заходу весело та з користю провели час, а також отримали задоволення від цікавого круїзу та невимушеного спілкування.