У Татарбунарах пройшла новорічна шоу-програма “Хто зверху?” (фото)

13:08, 03 января 2018

Вже стало гарною традицією залучати татарбунарську молодь до активної участі у суспільному житті міста. Нещодавно, напередодні Нового року, у приміщенні районного Будинку культури було організоване цікаве дозвілля у вигляді конкурсно-розважальної програми «Хто зверху?».

На захід зібралися учасники, щоб позмагатися у спритності, дотепності й кмітливості та весело і з користю провести час. Організували програму молодіжне об`єднання “МолодЁжка” (кер. Альбіна Айрапетян) разом з творчим колективом Будинку культури.

У широко відомій грі змагалися команда Діда Мороза проти команди Снігуроньки. Хлопці прагнули показати, хто править світом, а найчарівніша половина людства постійно доводила, що є ще й найрозумнішою.

Ведучі проекту «Хто зверху?» Тетяна Сергеєва та Віктор Попов доклали чимало зусиль, щоб провести гру цікаво, невимушено та захоплююче. Різноманітні конкурси, бонусні запитання вражали широтою охоплених сфер життя.

Гра складалася з восьми конкурсів та бонусних запитань. Команди старалися виконувати свої завдання не лише швидко, але й правильно. Слідкувала за дотриманням правил Пані Справедливість (Альбіна Айрапетян).

Зокрема, протягом гри учасники відгадували “Віталія Кличка”, ставали на півтори хвилини Тіною Кароль, оцінювали сучасні музичні композиції, а під час конкурсу “Команда в ряд” мали безпомилково визначити, хто частіше займається спортом.

Глядачі натхненно вболівали за дівчат та хлопців, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. Учасники конкурсу добре впоралися з усіма завданнями, проте більше пощастило у грі команді дівчат. Принагідно колектив Будинку культури вітає їх із перемогою, а тим, хто також бажає згодом взяти участь у програмі, рекомендує сформувати команди та позмагатися у наступних баталіях: нова серія суперництва стартує вже в лютому.