У Татарбунарах пройшов фестиваль сімейної творчості (фото)

10:59, 31 октября 2017

Кожен скарб має бути прихований від зайвих очей. Серед них є такі, що затаєні в землі, а є й ті, що передаються від покоління до покоління.

З метою розвитку творчих здібностей дітей та підлітків, взаємозбагачення культурних традицій через родинну творчість, популяризацію та розповсюдження сімейних традицій, в Татарбунарському районному Будинку культури (за підтримки відділу сім`ї та молоді райдержадміністрації) відбувся фестиваль сімейної творчості «Творча родина — багата Україна!».

На початку заходу з вітальним словом звернулась до учасників та гостей фестивалю начальник відділу культури Оксана Попова. У своєму виступі вона, зокрема, зазначила: «Наша Татарбунарська земля багата на неймовірно творчих талановитих людей, які своїми унікальними здібностями прославляють нашу малу батьківщину. Сьогодні ми хочемо представити людей, які цілими родинами, та вже й поколіннями, славлять наш бессарабський край багато років поспіль».

У фестивалі взяли участь 15 творчих родин, а саме: Гайдаржі, Жосан, Мирза, Гуцулюк, Чияченко, Горобець, Бєлих, Ткаченко, Балмажі, Комерзан, Смірнових, Недялкові; сестри Анна Лозовщук, Елла та Роксолана Бондаренко; Тетяна Меюс і Карина Сташенко; Любов Андоній і ЛюдмилаГнатенко.

На сцені кожна родина демонструвала свої таланти: співали ліричні й веселі пісні, танцювали запальні танці.

Фестиваль сімейної творчості став справжнім феєрверком талантів. Кожнен виступ супроводжувався бурхливими оплесками глядачів, які отримали масу позитивних емоцій.

Своїми неповторними щирими піснями родинні колективи показали глядачам любов до рідного краю, повагу до близьких, дбайливе ставлення до родових традицій, звичаїв, багатий внутрішній світ. Особливо зворушливими були виступи малюків, які своїми дзвінкими голосами і манерою виконання викликали у глядачів усмішки та були винагороджені бурхливими оплесками.

Голова райдержадміністрації Олександр Кривенко та голова районної ради Віктор Донкоглов нагородили кожен колектив цінними подарунками та спільними грамотами за збереження і розвиток пісенної творчості та участь у районному фестивалі «Творча родина — багата Україна!».

«Маємо велику надію, що фестиваль буде мати продовження в наступні роки і ще багато татарбунарських родин продемонструють свої таланти, вміння добре працювати та відпочивати, бо як говориться в українському народному прислів’ї, «Без сім’ї немає щастя на землі», — зазначила в.о. директора РБК Альбіна Айрапетян.

Фото Володимира Акімова