У Татарбунарах пройшов вересневий бібліотечно-бібліографічний урок (фото)

11:46, 18 сентября 2017
татарбунари

За встановленою вже традицією Татарбунарська  центральна районна бібліотека в перший місяць нового навчального року проводить  бібліотечно – бібліографічні уроки для студентів перших курсів ПТАУ та учнів десятих класів. В цьому  навчальному  році перша така зустріч працівників відділу обслуговування відбулася з першокурсниками Татарбунарського ПТАУ. Під час уроку бібліотекарі  розповіли учням про напрямки роботи  абонементу та читальної зали, ознайомили першокурсників з довідково-бібліографічним апаратом, книжковим фондом та  принципами розміщення книжок на полицях.

Ні для кого зараз  не секрет, що сучасне юнацтво  стало менше читати. Нові технології міцно увійшли у наше життя, впливаючи тим самим на їх читацьку активність. Тому перед бібліотекарями постає завдання зацікавити  молодь  книгою; навчити їх самостійно отримати потрібну інформацію з різних носіїв та джерел, а найголовніше, виховувати інтерес та любов до читання.

«Часто успіх залежить від першого враження, тому ми стараємось надати своїм користувачам  цікаву, змістовну та корисну інформацію», – зауважила бібліотекар центральної бібліотеки Ганська О. Б.

Напередодні 16 вересня, дня Татарбунарського повстання, татарбунарські бібліотекарі не змогли не доторкнутися до плину історичних подій того часу. В читальному залі була оформлена та представлена студентам книжкова виставка «В ім’я свободи». Більш детальніше із  причинами збройного селянського  повстання та його наслідками молодь ознайомилась в історико-краєзнавчому музеї.