У Татарбунарах навчали, як не загубитися в інформаційному просторі (фото)

14:47, 21 сентября 2017
татарбунарська бібліотека

Татарбунарська центральна районна бібліотека постійно намагається забезпечити необхідною інформацією своїх користувачів усіх вікових категорій. Однак особливу увагу бібліотекарі приділяють задоволенню потреб підростаючого покоління.

«Плануючи свою діяльність, наша бібліотека орієнтується на сучасне виховання юнацтва та вибудовує свою роботу відповідно до реальних запитів та потреб молоді», — розповідає бібліотекар ЦБС Ганська О. Б.

Саме тому на останньому вересневому бібліотечно-бібліографічному уроці бібліотекарі вирішили запропонувати студентам-першокурсникам ПТАУ урок-діалог, під час якого провели з підлітками розмову про роль книги, бібліотеки і комп’ютера в сучасному суспільстві. Зокрема, молодь дізналася, що в бібліотеці до послуг користувачів пропонується користування книжковим фондом, комп’ютерами та копіювально-розмножувальною технікою, різноманітна аудіо- та відеопродукція. Таким чином, у татарбунарських бібліотеках молодих людей не лишають сам-на-сам з гігантським обсягом інформації, а допомагають орієнтуватися в інформаційному потоці: від роботи з довідково-бібліографічним апаратом задля вмілого користування книгою до підвищення комп’ютерної грамотності для вмілого користування мережею Інтернет.

«В цілому нашою метою є заохочення молоді до відвідування бібліотеки, бажання прочитати, дізнатись щось нове, цікаве та підвищити власний рівень поінформованості. Саме центральна районна бібліотека є місцем, де можна підібрати літературу за уподобаннями, отримати потрібну інформацію та поспілкуватися», — додала Ганська О. Б.

Також на уроці згадали про партизанський рух в Україні під час Другої світової війни. На книжковій виставці «Йшли в бій партизани» представлені документальні матеріали про партизанський рух та героїзм патріотів – підпільників, які зробили неоціненний внесок у перемогу над фашизмом. Детальнішу інформацію про героїчне минуле партизанів Татарбунарщини студенти отримали під час екскурсії по історико-краєзнавчому музею.

Із року в рік відбувається багато змін у людській свідомості. Це спонукає і зобов’язує бібліотечних працівників перебувати в постійному пошуку нових цікавих форм роботи з читачами.