У Татарбунарах відзначили дату, що укріплює нації

09:40, 30 июня 2017
Татарбунары

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, теперішнє й майбутнє. До їхнього числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості. Це свято – символ національного єднання й загальної відповідальності за сьогодення й майбутнє нашої Батьківщини – татарбунарська родина відзначила в районному Будинку культури урочистостями та святковим концертом.

Щирі привітання з нагоди 21-ї річниці прийняття Конституції України висловив голова Татарбунарської райдержадміністрації Олександр Кривенко, побажавши міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять тих людей, які в різні періоди історії словом та ділом відстоювали право української нації на існування та розвиток.

Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради за багаторічну сумлінну працю, високі досягнення, активну громадську позицію та з нагоди Дня Конституції керівники району вручили відповідальним працівникам районних установ, організацій та підприємств, депутатам районної та селищної рад.

Після завершення урочистостей на усіх чекав святковий концерт за участю працівників районного та місцевих будинків культури: керівника дитячого духового оркестру Івана Славенка, танцювального колективу «Росна китка» (кер. Ганна Недялкова), солістів Борисівського БК Марини Ткачук та В`ячеслава Строя, солістів СБК с. Безим`янка Ірини та Вероніки Браткевич, РБК гурту «Ретро-біт» РБК (кер. Ігор Павлов), солістів РБК Сергія Семенюка, Діани Сєдої, Андрія Чияченка. Ведучими заходу були Ігор Алєксєєнко та Олена Гуцулюк.

«Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої держави. Давайте сподіватися на краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу», – зазначила в.о. директора РБК Альбіна Айрапетян.