У Татарбунарах відзначили День державної служби України (фото)

, 17:26, 23 июня 2017

23 червня у залі районного Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт до Дня державної служби України за участю державних службовців органів виконавчої влади району, яких щиро привітали із професійним святом  голова райдержадміністрації Олександр Кривенко, голова районної ради Віктор Донкоглов, міський голова Андрій Глущенко та голова райкому профспілки Валентина Краснянська.

Вітаючи присутніх Олександр Петрович наголосив, що на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці виступає ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Віктор Донкоглов висловив найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Татарбунарського району, а також побажав, щоб їх дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру людей.

З теплими словами привітання до присутніх звернувся міський голова Андрій Петрович. Побажав витримки і терпіння у роботі, адже праця держслужбовця часто непомітна, але завдяки їй формуються і розвиваються наша економіка, політика і культура.

Зі словами напуття до молодих спеціалістів звернулася ветеран державної служби Кожухаренко Наталя Григорівна.

Після теплих слів вітань відбулася урочиста частина нагородження кращих державних службовців району.

Святковий концерт для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності районного будинку культури. Програму відкрила солістка РБК Катерина Гац .  Були цього дня й дебютанти , що вперше вийшли на сцену районного Будинку культури , щоб подарувати позитивні емоції та приємні враження глядачам. Це нещодавно створений танцювальний колектив «Каблучок» Нерушайського СБК.  Незмінними учасниками концерту є талановиті співаки, які радують присутніх мелодійними й запальними піснями. Це Марія Мошу, Вероніка та Ірина Браткевич, Катерина Гуцюлюк.

В Будинку культури кожен колектив унікальний по-своєму. Гурт «Ретро- Біт»  у складі Андрія Чияченка, Сергія Семенюка та Ігора Павлова – завжди пііймає настрій чудовими динамічними піснями.

Родзинкою програми став виступ народного театрального колективу РБК ( кер. Борис Вєлєв) з постановкою «Як молодих спеціалістів на роботу приймають».

Ведучими програми були Альбіна Айрапетян та Олександр Лозовщук.

Татарбунарський Будинок культури був заповнений вдячними слухачами і глядачами.  Оплесками глядачі вітали всіх учасників концерту, адже це – найкраща нагорода за виконану роботу.

Альбіна Айрапетян