У Татарбунарській бібліотеці відбувся яскравий захід «Бабусині казки» (фото)

16:37, 09 ноября 2017

9 листопада в Україні відзначається свято, яке має велике значення для нашої держави, особливо на сьогоднішній день – День української мови та писемності.

Увесь свій колорит  українська мова відкриває в усній народній творчості, у тих творах, які створили наші пращури, передаючи та зберігаючи її для майбутніх поколінь, – легенди, балади, загадки та казки.

Саме в цей день в районному історико-краєзнавчому музеї відбувся яскравий та веселий захід «Бабусині казки», де діти пізнавали світ фантазій, знайомилися та самі були дивовижними героями українських народних казок.  Хлопчаки та дівчатка мали змогу стати головними героями казок «Рукавичка» та «Ріпка», відгадували загадки (ще один своєрідний та дуже давній вид народної творчості). В давнину загадкам надавали магічного значення, вміле розгадування вважалося ознакою розуму і щасливої вдачі.

Також на заході було переглянуто мультик на мотив української народної казки. В залі було весело та гамірно, царювала атмосфера щасливого дитинства. Адже саме перед ними лежить   відповідальне завдання: узяти все найкраще з надбання наших предків, сконцентрувати свій розум і духовний потенціал нації, щоб Україна цвіла і процвітала завжди.